W poniedziałek (7 września) rozpocznie się tygodniowy odpust ku czci Matki Bożej Zwycięskiej w Odporyszowie. Ze względu na epidemię w tym roku nie będziemy organizować pielgrzymki pieszej do Odporyszowa. Zachęcamy do indywidualnego pielgrzymowania we wtorek (8 września).

Uroczysta Msza Święta w Odporyszowie – z udziałem pielgrzymów indywidualnych z Dąbrowy Tarnowskiej i Żabna będzie o godz. 17.00. W związku z tą pielgrzymką, w naszym kościele nie będzie Mszy św. popołudniowej.

*Ze względu na zmianę terminu Dożynek Województwa Małopolskiego i zaplanowany czas transmisji telewizyjnej, uległa zmianie godzina sumy dożynkowej w dniu 12 września 2020 r. Zostanie ona odprawiona nie o godz. 11.00 lecz o godz. 10.30.