XI Niedziela zwykła – 13.06.2021 r.

1. W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja do godz. 22.00. W sobotę o godz. 17.30 różaniec – prowadzi Róża bł. Matki Teresy z Kalkuty.

2. Spotkanie DSM w sobotę o godz. 10.00 na plebanii. Siostra zaprasza także nowe dziewczęta do Służby Maryjnej.

3. W sobotę w salce na plebanii o godz. 9.00 spotkanie kandydatów na ministrantów- aspirantów. Zapraszamy chętnych chłopców z kl.2,3 i starszych.

4. Nabożeństwo czerwcowe w dzień powszedni rano, w niedziele o godz. 16.45.

5. Dziękujemy za ofiary pieniężne rodzicom dzieci I Komunijnych i Bierzmowanych Bardzo prosimy o ofiary w najbliższą niedzielę na cele inwestycyjne.

6. W przyszła niedziele o godz. 11.00 Msza Prymicyjna, którą odprawi Ks. Mateusz Chwałek z Bolesławia- nasz wakacyjny praktykant.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek bł. Kozala, bpi mecz.; czwartek św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii w dniu swego patrona.

7. W przyszłą niedziele Koło Gospodyń Wiejskich z Czyżowa przed kościołem przeprowadzi akcje pomocy materialnej na rzecz dzieci Mai i Mikołaja z Czyżowa. Dzieci od urodzenia borykają się ze słabym zdrowiem, wymagają kosztownej rehabilitacji, potrzebują specjalistycznego sprzętu w walce o zdrowie i samodzielność. Prosimy o wsparcie tej inicjatywy.

8. Czytajmy Pismo Święte i prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym o krakowskiej bazylice jezuitów. Niedziela- Polska ponownie poświęcona

W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. +Andrzej Szułakiewicz; +Janina Michalczewska. Wieczny odpoczynek…