IV Niedziela Wielkanocna 21.04.2024 r.

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza -  rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. W tym tygodniu obchodzimy w liturgii:

• we wtorek św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski,
  • we czwartek św. Marka Ewangelisty.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii w dniu swego patrona.

3. W sobotę różaniec o 17.30. poprowadzi Róża św. Urszuli Ledóchowskiej.

4. W tym tygodniu spotkania przygotowujące do I Komunii św.: w poniedziałek o 18.30 spowiedź próbna dla klasy 3a, we wtorek o godz. 18.30 klasa 3b.

5. W przyszłą niedziele Msza św. dla dzieci i katecheza dla kl. III o godz. 9.30.

6. Przypominamy, że dzisiaj odbywają się wybory na burmistrza miasta i gminy Żabno, zachęcamy do udziału.

7. W środę o godz. 18.30 na plebanii spotkanie SRK, zapraszamy.

8. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i nabywania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, Gość Niedzielny Extra (12zł) i Niedziela.

9. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Ignacy Pantera. Pamiętajmy o nim w modlitwach.