W sobotni poranek grupa ponad 50 parafian wraz ze swoimi duszpasterzami ks. Proboszczem Jerzym i ks. Marcinem wyruszyła na rowerowa pielgrzymkę do Porąbki Uszewskiej.

Po drodze odwiedziliśmy Sanktuarium św. Stanisława w Szczepanowie, gdzie po wspólnej modlitwie mogliśmy poznać historię życia Patrona naszej Ojczyzny. Po krótkim odpoczynku wyruszyliśmy do Porąbki Uszewskiej. Tam uczestniczyliśmy we wspólnej Eucharystii w Grocie Matki Bożej z Lourdes. Był to piękny czas na budowanie wspólnoty, poznawanie siebie oraz aktywne spędzenie tej już ostatniej soboty wakacji. Po południu szczęśliwi wróciliśmy do Żabna z nadzieją że to dopiero początek wspólnych wyjazdów, gdzie będziemy mogli łączyć aktywność fizyczną, z modlitwą i budowaniem pięknych relacji między ludzkich.