*** Od najbliższej niedzieli (25 października) ulega zmianie porządek – rozkład Mszy św.: zwiększymy w niedzielę i uroczystości ilość Mszy o jedną: 6.30;7.30; 8.45;10.00; 11.15 i 17.00. ***

W ramach prowadzonych wykładów zostanie podjęta tematyka eschatologii, a więc dotycząca rzeczy ostatecznych. Będą również prezentowane zagadnienia łączące się z eschatologią, np. kwestie moralne dotyczące eutanazji, aborcji; kwestie prawne i pastoralne związane z pogrzebem katolickim czy też sakramentem namaszczenia chorych.

Audycje Studium Biblijnego będą emitowane na falach diecezjalnego Radia RDN w każdą niedzielę o godz. 18.10 oraz powtarzane w poniedziałki o godz. 21.30. Teksty oraz pliki dźwiękowe z wykładami będą zamieszczane na stronach internetowych Tarnowskiego Gościa Niedzielnego oraz Radia RDN.

„Gorąco zachęcam do skorzystania z tej cennej oferty edukacyjnej i formacyjnej” - napisał w specjalnym komunikacie biskup tarnowski Andrzej Jeż.

Wizytówka parafii

Patronka parafii