ImagePełni sił, wypoczęci, starsi o dwa miesiące przystąpimy w środę do wspólnego 10 miesięcznego wysiłku. Rok szkolny 2010/2011 rozpoczniemy od Mszy świętej dla wspólnot poszczególnych szkół w naszej parafii w następujących godzinach:

• 7.00 - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
• 8.00 - Gimnazjum
• 9.00 - Szkoła Podstawowa

Msza św. dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych będzie w hali sportowej, natomiast dla Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Sali gimnastycznej Gimnazjum.

Zapraszamy na Msze św. dzieci, młodzież oraz nauczycieli i wychowawców. Młodzież Gimnazjum gromadzi się na placu przed szkołą o 7.45; dzieci ze Szkoły Podstawowej przed swoją szkołą o 8.45. Młodzież Zespołu Szkół udaje się bezpośrednio do hali sportowej.

Czcigodnym nauczycielom, wychowawcom i katechetom życzymy dużo zapału i radości z pracy nad formowaniem umysłów i serc młodego pokolenia, a dzieciom i młodzieży pokochania na nowo swojej szkoły.