III Niedziela zwykła – 21.01.2018 r.

1. Spotkania parafialne w tym tygodniu
• poniedziałek – grupa uwielbienia Magnificat
• piątek o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia oraz adoracja Najśw. Sakramentu do godziny 22.00
• sobota - różaniec poprowadzi Róża bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

2. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Ponadto w piątek obchodzimy w Kościele katolickim w Polsce Dzień Islamu oraz w sobotę Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

3. W najbliższą sobotę o godzinie 17.00, w sali teatralnej w Niecieczy odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu artystów działających przy firmie Bruk-Bet. Organizatorzy zapraszają wszystkich. Wstęp wolny.

4. Wszystkim Dziadkom i Babciom – z okazji ich świąt – składamy najlepsze życzenia.

5. W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
• środa – św. Franciszka Salezego
• czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
• piątek – św. św. Tymoteusza i Tytusa, bpów

6. Msze św. w tym tygodniu:
• poniedziałek 6.30 + Helena Miernowska – int. sąsiadów z ul. św. Jana
• poniedziałek 18.00 + Jarosław Szwiec – int. rodziców i dzieci 3-letnich z Przedszkola
• środa 6.30 + Zdzisław Szwiec – int. sąsiadów z ul. św. Jana
• środa 18.00 – o zdrowie dla Dawidka
• niedziela 11.00 – w intencji Róży św. Moniki

7. Czytajmy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym o sejmowej debacie nad obywatelskimi projektami w obronie życia i przeciw życiu nienarodzonych oraz o papieskiej wizycie w Ameryce Południowej. Jest także nowy Mały Gość z płytą CD z piosenkami „Małego TGD” oraz Promyczek Dobra.

Program wizyty duszpasterskiej:

22.01.2018 poniedziałek