XXXIII Niedziela zwykła – 19.11.2017 r.

1. W poniedziałek spotkanie modlitewne grupy uwielbienia; w czwartek Stowarzyszenia Rodzin Katolickich; w piątek grupy młodzieżowej. Codziennie o 17.30 – różaniec za zmarłych.

2. W przyszłą niedzielę oddaje się cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to również ostatnia niedziela roku liturgicznego, patronalne święto Akcji Katolickiej oraz Liturgicznej Służby Ołtarza.

Z tej okazji do grupy ministrantów zostaną włączeni aspiranci z naszej parafii. Ich błogosławieństwo będzie miało miejsce w sobotę o godz. 18.00.

3. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na cele inwestycyjne oraz wsparcie zbiórki dla Kościoła w Potrzebie.

4. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
• poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego
• wtorek – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny
• środa – św. Cecylii, patronki śpiewu i muzyki kościelnej
• piątek – św. Andrzeja Dung-Lac’a

5. Msze św. w tygodniu:
• poniedziałek 6.30 + Zofia Skąpska – int. mieszkańców bloku 700-lecia nr 3
• piątek 6.30 - W int. członków Róży św. Józefa oraz za zmarłych z Róży
• niedziela 8.00 – W int. ks. prał. Zdzisława z okazji imienin
• niedziela 9.30 – W int. członków Róży św. Benedykta

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”, Mały Gość i Promyczek.