Niedziela

 

8.12.2019

II Niedziela Adwentu

6:30

 

++Anna i Mieczysław Grzebieniowscy w rocznicę śmierci Anny

8:00

 

+ Ireneusz Szuba w 3 rocznicę śmierci

9:30

 

O rozszerzenie czci NMP Niepokalanie Poczętej oraz o Jej opiekę nad Zgromadzeniem SS. Służebniczek

 

 

++ Maria Maniecka i Maria Pantera z okazji imienin

11:00

 

++ Katarzyna i Jan Gubernat w 21 rocznicę śmierci Katarzyny

17:00

 

++ Anna, Józef, Apolonia Szara w rocznicę śmierci Anny

Intencje Mszy świętych 9 – 15 grudnia 2019 roku

Poniedziałek

6:30

 

+ Stefania Kobos od córki Haliny z mężem

 

+ Janina Wójcik od wnuka Konrada z rodziną

 

+ Edward Pietrucha od Małgorzaty i Jakuba Zych z rodziną

18:00

 

+ Maria Gubernat od brata Ferdynarda z rodziną

 

++ Augustyn Korus, syn Krzysztof od rodziny

Wtorek

6:30

 

++ Janina Rutkowska i Tadeusz Bąk w rocznice śmierci Janiny

 

+ Janina Wójcik od córki Bernadety, wnuków: Kingi z mężem, Patryka, Natalii, Klaudii z prawnukami

 

+ Edward Pietrucha od Anny i Bartosza Smakowskich z rodziną

18:00

 

++ Maria Maniecka w 5 rocznicę śmierci

 

++ Stefania i Jan Orwat

Środa

6:30

 

++ Antoni, Władysława, Olimpia Kazimiera Włoch

 

O Potrzebne Łaski dla Zofii z okazji 93 rocznicy urodzin

18:00

 

O zdrowie i potrzebne łaski dla księdza Waldemara z okazji imienin

 

++ Genowefa i Władysław Anioł

 

+ Stanisław Żywiec w 22 rocznicę śmierci od żony

 

++ Stefania Kobos od syna Zdzisława z rodziną w 7 dzień od śmierci

Czwartek

6:30

 

++ Maria i Józef Lebica w 29 rocznicę śmierci Józefa

 

++ Anna i Marian Kalita w 6 rocznicę śmierci

 

+ Stefania Kobos od córki Ireny z mężem

18:00

 

+ Stanisław Szara

 

++ Janina i Augustyn Długosz w 1 rocznicę śmierci Janiny

Piątek

św. Łucji

6:30

 

++ Józef i Stefania Macko

 

+ Piotr Buczek w 7 dzień od pogrzebu od siostry z mężem

 

+ Edward Pietrucha od Zofii i Zygmunta Zych

18:00

 

+ Józef Lasko w 25 rocznicę śmierci

 

+ Stefania Kobos od syna Jana z żoną i dziećmi

Sobota

św. Jana od Krzyża

6:30

 

+ Edward Pietrucha od Magdaleny i Daniela Pietrucha

 

+ Władysław Cieśla od Władysława Cieśla z rodziną

 

+ Kazimiera Wrona od siostrzenicy Magdaleny z rodziną

18:00

 

+ Leopold Starzec w 11 rocznicę śmierci od rodziny

 

+ Kazimierz Matug w 30 dzień od śmierci od sióstr: Elżbiety, i Teresy z rodz.

Niedziela

 

15.12.2019

III Niedziela Adwentu

Gaudete

6:30

 

Za zmarłych członków róży św. Józefa

8:00

 

++ Zygmunt i Stanisław Hołyst w rocznicę śmierci Zygmunta

9:30

 

+ Robert i Eugeniusz Sadko w 7 rocznicę śmierci Roberta

11:00

 

+ Stanisław Jucha

 

Za parafian

17:00

 

++ Zofia Szczepaniak i Wiktoria Tabaka