Image Dni formacji dla ministrantów, organizowane w ramach Diecezjalnego Dzieła Powołań, odbędą się w Domu Rekolekcyjnym w Ciężkowicach w dwóch grupach wiekowych: dla ministrantów młodszych (klasy III-V szkoły podstawowej) oraz dla ministrantów starszych (klasa VI szkoły podstawowej oraz klasy gimnazjalne).

W programie przewidziane są m.in. Eucharystia, nabożeństwa, spotkania formacyjne, przygotowanie liturgii, rekreacja.

Terminy:
10-12.09.10 – Ministranci młodsi
17-19.09.10 – Ministranci starsi

Zgłoszenia będą przyjmowane w Wydziale Duszpasterstwa Ogólnego w Tarnowie przy ul. Legionów 30. Ilość miejsc jest ograniczona.

Przyjazd zaplanowany jest w piątek (rozpoczynający dni formacji) na godzinę 17.00. Wyjazd nastąpi w niedzielę po obiedzie. Dni formacji dla ministrantów młodszych poprowadzą: ks. Waldemar Jachymczak i ks. Zbigniew Kmiecik; dla ministrantów starszych: ks. Jan Bartoszek i ks. Mariusz Ogorzelec. Księżom będą pomagali Alumni WSD w Tarnowie. Serdecznie zapraszamy!