Image Wspólnota Ludzi Hospicjum serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych z naszej parafii do udziału w VII Wielkim Festynie Charytatywnym organizowanym 15 sierpnia (niedziela) na terenie Parafialnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Tarnowskiej (obok Hospicjum). Dochód zostanie przeznaczony na potrzeby związane z działalnością Placówek, a zwłaszcza na zakup łóżek rehabilitacyjnych dla Hospicjum.

Organizatorzy zapraszają do dobrej, wspólnej zabawy dzieci, młodzież i dorosłych, zapewniając wiele ciekawych konkursów oraz konkurencji sportowych. Zwycięzcy otrzymają bardzo cenne nagrody. Atrakcyjne nagrody będzie można również wygrać w Loterii Fantowej. Każdy los wygrywa i bierze udział w drugim losowaniu Głównej Nagrody (m. innymi LAPTOP,  QUAD, aparat fotograficzny, odkurzacz i inne).

Hospicjum Św. Brata Alberta w Dąbrowie Tarnowskiej działa już dwunasty rok. Posiada siedemnaście łóżek całodobowej opieki medycznej, przeznaczonych dla osób będących w terminalnej fazie choroby nieuleczalnej, głównie nowotworowej. Objęło już swoją opieką blisko 1800 chorych. Opieka hospicyjna skupia uwagę na leczeniu objawowym, zapewniając opiekę medyczną, psychologiczną, duchową, oraz duszpasterską.  Pobyt pacjenta w Hospicjum jest bezpłatny.

Szczegółowy program Festynu:

15: 00

Rozpoczęcie VII Wielkiego Festynu

Loteria Fantowa (każdy kupon bierze dwukrotny udział w losowaniu!)

Turniej piłki nożnej plażowej o przechodni Puchar Hospicjum Św. Brata Alberta.

Turniej piłki siatkowej o nagrodę Księdza Dyrektora Caritas Diecezji Tarnowskiej.

Turniej tenisa ziemnego o nagrodę Księdza Kapelana Hospicjum.

Dobra zabawa dla wszystkich (różne konkursy, zabawy, zawody sportowe itp.)

15: 30

Parada Motocyklistów MotoElity z Nowego Sącza

16: 00 - 18: 00

Prezentacja sprzętu i pracy Strażaków

19: 00

Losowanie głównych nagród Loterii

20: 00 - 23:00

Zabawa taneczna dla wszystkich, którą poprowadzi Zespół Muzyczny RIVIA z Dąbrowy Tarnowskiej.

Wszystkich, którzy pragną w jakikolwiek sposób wesprzeć organizację VII Festynu informujemy, że do dnia 13 sierpnia można składać w Hospicjum rzeczy, które posłużą jako fanty Loterii. Mile widziane domowe ciasto, które można składać w kuchni Hospicjum w niedzielę do południa.

Wyrażając wdzięczność za okazaną życzliwość i pomoc, zobowiązujemy się do reklamowania Darczyńców, poprzez umieszczenie Listy Sponsorów na stronach internetowych Hospicjum, Caritas Diecezji Tarnowskiej, Parafii, oraz Urzędu Miasta. Lista sponsorów zostanie również odczytana podczas trwania Festynu. Zobowiązujemy się do rozprowadzania wśród uczestników dostarczonych nam ulotek, oraz folderów reklamowych.

Nr konta: PKO BP Dąbrowa Tarnowska 21 1020 4955 0000 7302 0055 2372

W imieniu organizatorów:   Urszula Mróz – dyrektor Hospicjum/DPS