ImageSerdecznie zapraszamy wszystkie Dziewczęta, Opiekunki i Opiekunów Dziewczęcej Służby Maryjnej na doroczną pielgrzymkę DSM. W tym roku wyruszymy do Bazyliki św. Mikołaja w Bochni - Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 15 maja br.

Program:

10.00 - Powitanie grup – Ks. Prałat dr Zdzisław Sadko – Kustosz sanktuarium (Bazylika)

10.30 – Spotkanie muzyczne – zespół Megro (Plac sanktuaryjny)

12.00 - Msza święta pod przewodnictwem Biskupa Władysława Bobowskiego - z obrzędem włączenia dziewcząt, które ukończyły specjalny kurs, do diecezjalnego grona Przewodniczek DSM (Bazylika)

Czas na posiłek – Ks. Kustosz zaprasza na herbatę i drożdżówkę (Plac sanktuaryjny)

14.00 – Różaniec (Plac sanktuaryjny)

Sanktuarium bocheńskie świętowało w roku 2009 jubileusz 75-lecia koronacji łaskami słynącego obrazu Matki Najświętszej. Nasze spotkanie w tym miejscu będzie wypełnione modlitwą za wszystkie dziewczęta i opiekunów DSM, a także ich rodziny oraz zawierzeniem ich Królowej Różańca świętego. Będziemy się również modlić za kapłanów i prosić o nowe powołania do służby Bożej w kapłaństwie i życiu konsekrowanym.

Obraz Matki Bożej Różańcowej w Bochni