Image Kurs fotografowania i filmowania podczas celebracji liturgii odbędzie się w soboty 6 i 13 lutego br. w kościele pw. św. Krzyża i św. Filipa Neri oraz oratorium Księży Filipinów w Tarnowie, przy ul. Piłsudskiego 9 (o godz. 9.00 Msza Święta, a następnie wykłady do godz. 13.30).

Warunkiem otrzymania pozwolenia na fotografowanie i filmowanie jest udział w dwóch dniach kursu.

Zgłoszenia na kurs można dokonywać w Wydziale Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Tarnowie w terminie do końca stycznia br. (tel. 014 63 17 380, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Przy zgłoszeniu należy podać dokładny adres zameldowania oraz parafię zamieszkania.

Na pierwsze spotkanie kandydaci (powyżej 16 roku życia) winni doręczyć prowadzącemu kurs (ks. dr. Bolesławowi Margańskiemu) pisemne skierowanie od Księdza Proboszcza oraz dwie fotografie (3 cm x 4 cm) do identyfikatora. Ofiara związana z kursem wynosi 50 zł.

Źródło: Kuria Diecezjalana w Tarnowie