„I my z pastuszkami dziś się radujmy,

Chwałę z aniołami wraz wyśpiewujmy!

Bo ten Jezus z nieba dany,

Weźmie nas między niebiany,

Tylko Go z całego serca miłujmy”

Święta Bożego Narodzenia przypominają nam, jak wielką miłością obdarzył nas Bóg Ojciec w Osobie przychodzącego do nas Jezusa Chrystusa.  Ta miłość rozlewa się szerokim potokiem w naszej parafii - z konfesjonału, ołtarza i ambony. Ona sprawia w naszych sercach, rodzinach i całej wspólnocie prawdziwy Boży pokój i prawdziwą Bożą radość. Obfitość tych darów przynagla nas do dzielenia się nimi ze wszystkimi.

Szczęśliwi, że jesteśmy narzędziami Bożych darów - życzymy wszystkim Drogim Parafianom błogosławionych Dni Świątecznych. Niech światło Betlejemskiej Gwiazdy rozbłyśnie w każdym Waszym domu; niech rozproszy smutki, niech rozgrzeje serca, niech skupi wokół siebie całe rodziny, niech zagoi rany, niech złączy to, co podzielone, niech przygarnie to, co opuszczone. Niech uzbroi Wasze serca w męstwo i odwagę, abyście – wraz z nami - stawali się ŚWIADKAMI BOŻEJ MIŁOŚCI.

Zapraszamy Was – Drodzy Parafianie - do wspólnego świętowania przy Stole Pańskim, przy szopce, przy radosnym kolędowaniu.

Wasi duszpasterze.