• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Kurs odbędzie się w sobotę 24 listopada 2018r. Rozpoczęcie o godz. 9.00; zakończenie planowane jest ok. godz. 15.00. Przewidziana jest również przerwa obiadowa i poczęstunek.

 

 

 

 

MIEJSCE: Regionalne Centrum Kulturalno-Biblioteczne im. Jana Pawła II w Brzesku, ul. Targowa 10.

W kursie mogą brać udział osoby, które ukończyły 16 lat i mają pisemną zgodę-skierowanie swojego proboszcza. Odpowiedni formularz zgłoszeniowy należy pobrać ze strony internetowej Diecezji tarnowskiej i wypełnić wymagane dane osobowe a następnie udać się do swojego księdza proboszcza i poprosić o wyrażenie zgody na udział w takim kursie (on też powinien wypełnić dolną część formularza jemu właściwą).

 

Wypełniony i opieczętowany formularz (kartka A4) należy przywieźć w dzień rozpoczęcia kursu i wręczyć go prowadzącemu (ks. dr Andrzej Dudek). Należy dołączyć do niego:

jedno zdjęcie legitymacyjne (format 3,5 cm x 4,5 cm)

oraz 150 zł na pokrycie kosztów kursu.

 

Warunkiem otrzymania pozwolenia na fotografowanie i filmowanie jest udział w całym cyklu szkoleniowym. Na zakończenie, w dniu kursu, będą wręczane certyfikaty; natomiast imienne identyfikatory, niezbędne do okazywania kapłanom przed celebracją liturgiczną, zostaną wysłane pocztą do każdego z uczestników.

 

SPOSÓB ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA:

Zapisy na kurs będą otwarte od 8 października – 15 listopada 2018 r. Wszystkie osoby, które chcą uczestniczyć w kursie muszą zgłosić swój udział w kursie w tym nieprzekraczalnym terminie, aby organizator mógł przygotować dokumentację i materiały szkoleniowe.

Zgłoszenia uczestnictwa dokonuje się droga mailową, bezpośrednio do prowadzącego kurs ks. dr. Andrzeja Dudka w następujący sposób:

Na adres – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. –  należy wysłać:

Dane osobowe z formularza zgłoszeniowego (imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, nazwa parafii) lub w załączniku e-maila wypełniony formularz zgłoszeniowy (plik doc lub docx lub pdf). Skan dokumentu dołączonego do e-maila niekoniecznie musi być podpisany i opieczętowany przez proboszcza. Natomiast wersja papierowa podpisana i opieczętowana musi być przywieziona w dzień kursu.

Zdjęcie legitymacyjne w wersji cyfrowej w formacie innym niż pdf (300 dpi, lub 420 x 540 pikseli)

W temacie e-maila należy wpisać: „Kurs foto -  nazwisko i imię”.

Jeżeli po wysłaniu maila, do tygodnia osoba zgłaszająca nie otrzyma maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia, należy skontaktować się telefonicznie z Wydziałem Duszpasterstwa Ogólnego w Kurii Diecezjalnej w Tarnowie (tel. 14 631 73 80), podając imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego, aby prowadzący mógł skontaktować się osobiście i przyjąć zgłoszenie.

Do maila są dołączone pliki z formularzem zapisu (POBIERZ TUTAJ - wersja edytowalna Word lub pdf).

 

 

Źródło: Portal Diecezji Tarnowskiej

Vsynod

cmentarz

biblia1 czytania1 ksm1 historia1 wizytowka1