Pragniemy poinformować o dalszych inwestycjach jakie zostały poczynione w Ogrodzie Różańcowym.

W ostatnich dniach, dzięki wielkiej ofiarności pana Henryka Korusa, powstała okazała kapliczka z figurą Pana Jezusa.  Wokół głównej kapliczki Matki Bożej Niepokalanej zostały posadzone ozdobne krzewy.

Wykonano również kamienny fundament pod montaż szopki bożonarodzeniowej, której ekspozycja stanowić będzie atrakcję zwłaszcza w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Przy powstawaniu szopki wydatnie pomaga pan Henryk Korus.

Z radością informujemy, że z placu zabaw w Ogrodzie, korzysta wielu najmłodszych parafian wraz z rodzicami, a obecnie dodatkowo instalowana jest piaskownica.

Zapraszamy parafian oraz gości do odwiedzania i korzystania z naszego Ogrodu, który powstał dzięki inicjatywie Ks. Proboszcza Antoniego Mikruta, Duszpasterskiej Rady Parafialnej oraz ofiarności parafian i naszych rodaków w Stanach Zjednoczonych.