14 stycznia 2017 r. w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Brzesku odbędzie się XIX Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Rozpocznie się ono o godz. 10.00 animacją misyjną wszystkich uczestników.

Na jej zakończenie tradycyjnie przewidziane są drożdżówka i herbata.

W tym czasie zgłoszone grupy wezmą udział w konkursie pt. „Spieszmy do Betlejem”. Później ksiądz biskup będzie przewodniczył Eucharystii. Przed jej rozpoczęciem jedna z grup zakolęduje biskupowi. Zapraszamy wszystkich kolędników do udziału w tym spotkaniu.

10.00 Animacja w kościele: śpiewy, pokaz filmu obrazującego realizację projektów kolędniczych, spotkanie z misjonarzem.

11.00 Konkurs pt. „Spieszmy do Betlejem” na najładniejsze stroje kolędnicze / posiłek/animacja w kościele

11.55 Kolęda dla Księdza Biskupa

12.15 Eucharystia

Ogłoszenie laureatów konkursów