Zbliża się kolejna XXX Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasnej Górze: 27-28 września 2014 roku. Hasłem pielgrzymki są słowa św. Jana Pawła II z Listu do Rodzin: „Rodzina pierwszą i najważniejszą drogą Kościoła”.

W związku z Pielgrzymką organizujemy wyjazd autokarem w niedzielę dnia 28. września. Zapisy w zakrystii.

Liczne uczestnictwo w pielgrzymce małżeństw i rodzin z naszej parafii, będzie wyrazem zatroskania Kościoła o wartość i godność małżeństwa i rodziny, wyrazem naszej odpowiedzialności za życie na wszystkich jego etapach, w czasach kiedy zagrożenie cywilizacji życia i miłości ma już charakter globalny.

Program Pielgrzymki Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę - Niedziela, 22 września 2013 r.

9.00 – Wykład dla wszystkich
10.30 – Na Szczycie- Przygotowanie do Eucharystii
11.00 – Msza Św.
- odnowienie przyrzeczeń małżeńskich
- złożenie przyrzeczeń przez nowych Doradców Życia Rodzinnego
- zawierzenie Małżeństw i Rodzin Królowej Polski

W tej XXX pielgrzymce pary małżeńskie uczestniczące w uroczystym złożeniu odnowienia przyrzeczeń zostaną obdarowane Jubileuszowym certyfikatem potwierdzającym fakt odnowienia przyrzeczeń podpisany przez Przewodniczącego Rady ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski.