"Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię" (Mt 11,28).
To wołanie Miłosiernego Serca Pana Jezusa przyzywa każdego z nas, by w Nim szukać nadziei, umocnienia w słabości, ratunku w trudnościach.

Świadomość, że nie jesteśmy sami, że ktoś się modli - jednym słowem, pomaga.

Tak, więc - Drogi Przyjacielu - jeśli masz jakąś specjalną intencję, ważna sprawę, szukasz drogi życia, sensu, jeśli czujesz się zagubiony(a), potrzebujesz umocnienia w cierpieniu duszy czy ciała lub chcesz podziękować Bogu za otrzymane łaski... i chcesz, byśmy tę Twoją intencję, sprawę czy osobę otoczyli modlitwą - wpisz swoją prośbę na SKRZYNKĘ MODLITEWNĄ, która znajduje się na naszej stronie parafialnej.

Intencje będą odczytywane i wspólnie omodlone w naszym kościele w środy, podczas nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy (mogą to być zapomniane prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy), następnie w piątki podczas koronki do Bożego Miłosierdzia oraz w soboty podczas cotygodniowej modlitwy różańcowej prowadzonej przez członków róż różańcowych.