Image W sobotę 28 maja 2011 r. Biskup Radomski Henryk Tomasik wyświęcił w Radomskiej Katedrze 23 nowych kapłanów. Wśród nich był nasz rodak ksiądz Paweł Górowski. W sobotnie popołudnie o godz. 18.00 powitaliśmy księdza Prymicjanta przy głównej drodze do naszego kościoła parafialnego, w którym ksiądz Paweł odprawił Nabożeństwo Majowe.

W niedzielę 29 maja odprawił uroczystą Mszę świętą Prymicyjną. Po Mszy świętej poprowadził procesję eucharystyczną, a na zakończenie uroczystości udzielił wszystkim zebranym prymicyjnego błogosławieństwa.

Módlmy się za księdza Pawła, aby dar jego służby był błogosławieństwem dla wszystkich, do których zostanie posłany. Błagajmy także Pana Jezusa Chrystusa o nowe i święte powołania do Służby Bogu w kapłaństwie.