Image Diecezjalny dom rekolekcyjny w Ciężkowicach cyklicznie zaprasza narzeczonych na rekolekcje, połączone z kursem przedmałżeńskim oraz dniem skupienia. Najbliższe takie rekolekcje odbędą się w dniach 17-19 czerwca 2011 r. Jest to ostatnia tura przed wakacjami. Rekolekcje będą prowadzone są przez kapłanów duszpasterzy, oraz pary małżeńskie.

Celem rekolekcji jest poznanie siebie, poznanie nauki Kościoła odnośnie sakramentu małżeństwa, świadectwa małżeństw. Rekolekcje prowadzone są w formie warsztatowej i dialogowej (po wprowadzeniu kapłana).

W diecezjalnym domu rekolekcyjnym w Ciężkowicach panuje domowa atmosfera – cisza i spokój maksymalnie 50 par, do dyspozycji jest kawiarnia, jadalnia, kaplica, 2 klimatyzowane sale konferencyjne, pokoje w standardzie hotelu **, świetna domowa kuchnia. Obok Domu jest Rezerwat Przyrody Skamieniałe Miasteczko i istnieje możliwość spacerów po przepięknym terenie Pogórza Ciężkowickiego oraz zajęć w plenerze.

Prowadzący: ks. Marcin KRĘPA, pary małżeńskie, Panie z Poradni rodzinnej.

Zapisy do: na tydzień przed rozpoczęciem każdego terminu. Koszt: 150 zł/osoba.

Zgłoszenia: telefonicznie.

Więcej informacji: http://www.dom.rek.diecezja.tarnow.pl