Image Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców zaprasza na Skupienie Wielkopostne dla środowisk pedagogicznych. Odbędzie się ono 16 kwietnia 2011 roku, w dolnym kościele św. Maksymiliana Marii Kolbego w Tarnowie. Rozpoczęcie spotkania o godz. 16.00.

Skupienie poprowadzi o. prof. dr hab. Andrzej Potocki – Dominikanin z Warszawy, socjolog, pedagog i teolog, współzałożyciel i jeden z pierwszych prezesów Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Polsce. Wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego (Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji) oraz Kolegium Filozoficzno-Teologicznego OO. Dominikanów. Od schyłku lat osiemdziesiątych zajmuje się problemami pogranicza socjologii religii i socjologii wychowania.

W programie:

- konferencja

- spowiedź św.

- Msza św. z homilią.

Zaproszenie skierowane jest do nauczycieli, wychowawców, rodziców i wszystkich, którym bliskie są zagadnienia wychowania młodego pokolenia.