Image Diecezja tarnowska ma nową stronę internetową. Zmieniła się szata graficzna, są informacje z życia Kościoła w Polsce, diecezji i parafiach. Na portalu jest też więcej zdjęć i filmów z najważniejszych wydarzeń w diecezji. W związku z przypadającym Rokiem Jubileuszu 225. rocznicy powstania diecezji na stronie prezentowane jest  kalendarium wydarzeń i relacje z obchodów rocznicy.

Chcemy przypominać o dziedzictwie diecezji, zachęcać do odwiedzania ciekawych miejsc i do poznawania historii” mówi ks. Maciej Górak, moderator strony diecezjalnej.

Internauci też są zaproszeni do tworzenia portalu. Administratorzy strony czekają na ciekawe zdjęcia i relacje z wydarzeń w parafiach. Będą też konkursy z nagrodami i ciekawostki o diecezji.

Adres strony www.diecezja.tarnow.pl. Relacje i zdjęcia z wydarzeń można przesyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.