Image Drodzy Parafianie! Na radosne Święta Bożego Narodzenia przyjmijcie od nas szczere i serdeczne życzenia błogosławionych dni  przy Bożej Dziecinie:

Niech w Waszych domach i w Waszych sercach, odnowionych przez łaskę sakramentów świętych, zagości prawdziwy pokój, którego źródłem jest Bóg przychodzący do nas ze swoją miłością  i zaproszeniem do żywej komunii i przyjaźni z sobą oraz z bliźnimi, który "tak umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby kżdy, kto w Niego wierzy nie zginął, ale miał życie wieczne".

Niech w dni świateczne nie zabraknie Bożego pokoju i radości na Waszych twarzach, w Waszych rozmowach, a także w rodzinnych i przyjacielskich, świątecznych spotkaniach. Niech dzieci radują się wspólnotą z rodzicami i dziadkami, niech rodzice z miłością skupią wokół siebie dzieci, niech dziadkowie cieszą się serdecznością swoich wnuków; chorzy niech na chwilę doznają ukojenia w bólu, a samotni niech spotkają przyjaciół, którzy ich do siebie zaproszą. Niech Boża Dziecina błogosławi także tym parafianom, którzy się pogubili i niech im pomoże odnaleźć drogę do Betlejem.

Przychodźmy wszyscy do Jezusa Nowonarodzonego, śpiewajmy radośnie kolędy, ubogacajmy się świątecznym Słowem Bożym i wzmacniajmy swoje siły świątecznym Chlebem Eucharystycznym.

Niech Święta trwają w Waszych sercach i w Waszych domach po najdłuższe dni.

Wasi duszpasterze