Dzięki życzliwemu wsparciu naszych parafian a szczególnie rodaków z Klubu Przyjaciół Miasta Żabno w Chicago, zakończyliśmy kolejny etap prac przy budowie Ogrodu Różańcowego p.w. Matki Boskiej Różańcowej, który zaplanowaliśmy na ten rok.

Wykonano koło z kostki brukowej wokół kapliczki Matki Bożej Różańcowej. Zostały wylane okrągłe żelbetonowe fundamenty pod ławki przy kapliczkach tajemnic różańcowych, które obłożono kamieniem dekoracyjnym.

Wykonywano zespoły kapliczek, które będą  obrazowały poszczególne tajemnice różańcowe. W tym celu została wykonana specjalna forma, która po montażu zbrojenia wypełniana została betonem z białego cementu.

Dziękujemy za dobroć wyrażoną poprzez pomoc w pracach przy Ogrodzie Różańcowym. Bóg zapłać za każdą ofiarę, modlitwę i dar na ten cel.

Ks. Proboszcz, Rada Parafialna