Dzięki życzliwemu wsparciu naszych parafian a szczególnie rodaków z Klubu Przyjaciół Miasta Żabno w Chicago, zakończyliśmy prace przy budowie Ogrodu Różańcowego p.w. Matki Boskiej Różańcowej, które zaplanowaliśmy na ten rok.

Dotychczas zostały posadzone krzewy oraz drzewa na usypanych wałach ziemnych wzdłuż alejek. W centrum Ogrodu zamontowano kopułę na kapliczce z figurką Matki Bożej.

Ponadto wykonano żelbetonowe fundamenty czterech kapliczek. Wykopano studnię głębinową, dzięki której będzie można zasilać wodą bezpośrednio ze źródła posadzoną zieleń.

Dziękujemy za dobroć wyrażoną poprzez pomoc w pracach przy Ogrodzie Różańcowym. Bóg zapłać za każdą ofiarę, modlitwę i dar na ten cel.

Ks. Proboszcz, Rada Parafialna