W parafiach diecezji tarnowskiej są już świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Nabywając je, pomagamy Caritas, która wspiera m.in. leczenie chorych dzieci, ich rehabilitację, a także wypoczynek dzieci i młodzieży z rodzin potrzebujących.

W tym roku z powodu pandemii Caritas Diecezji Tarnowskiej przygotowała nieco mniej świec, niż w latach poprzednich.
– To prawie 76 tys. małych świec i 12 tys. dużych. Dzięki tej akcji, Caritas pomaga m.in. chorym dzieciom.

Zachęcamy do nabywania świec wigilijnych, które rozprowadza również nasza Caritas parafialna.
Od dzisiaj można nabywać u P. Organisty, w salce przy kościele – po każdej Mszy św. opłatki na stół wigilijny. Serdecznie zachęcamy, aby zaopatrywać się w opłatki właśnie u nas.