Zapraszamy na kolejne rekolekcje z cyklu MĘSKA DECYZJA.
Tym razem w innej formie. Dwa spotkania online i jedno w realu. Postacią przewodnią będzie ewangeliczny bogaty młodzieniec. Razem z nim zobaczymy wyraźniej co stoi na przeszkodzie w podejmowaniu właściwych życiowych decyzji i w jaki sposób te przeszkody usuwać.

Dla kogo: Młodzież męska (od 16 roku życia) – dla osób niepełnoletnich w mailu zwrotnym zostanie wysłana zgoda do wypełnienia przez Rodziców lub Opiekunów.
Data: 20-22 sierpnia 2020 r.
Miejsce: 20/21 – online, 22. 08 – Błonie koło Tarnowa (dom seminaryjny – Błonie 80, 33-113 Zgłobice)
Koszt: 10 zł/os.
Goście specjalni: Ks. Rektor WSD w Tarnowie Ks. Jacek Soprych, Ks. Sylwester Brzeźny – koordynator Dzieła powołań diecezji tarnowskiej, Ks. Neoprezbiter Łukasz Kuczaj,
Prowadzący: ks. Tomasz Rąpała z grupą SEMERON
Zapisy: Wydział Duszpasterstwa Młodzieży


Rusz Duszę – Rozeznaj Drogę
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 18.08.
formularz zgłoszeniowy:
Informacje: www.rusz-dusze.pl
www.facebook.com/ruszduszetarnow


Co zabrać? Pismo Święte, notatnik, długopis, DUŻĄ DAWKĘ HUMORU :):):)
W przypadku rezygnacji z rekolekcji po zgłoszeniu, prosimy o jak najszybszą informację na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Organizator: Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie i Wydział Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie


UWAGI!!!
• Z powodu epidemii zapewniamy zachowanie wszelkich środków ostrożności
• zgłoszenie na rekolekcje obejmuje trzy dni. W ostatnim dniu (w Błoniu) biorą udział ci, którzy zostali zapisani i brali udział w poprzedzających dniach w formie online.


Zapraszamy, czekamy na Ciebie!