W niedzielę 26. lipca będziemy przeżywać odpust ku czci św. Anny.  Uroczysta Suma Odpustowa wraz z procesją eucharystyczną będzie celebrowana o godz. 11.00. Kazanie wygłosi i sumie odpustowej będzie przewodniczył ks. Michał Dąbrówka.

Prosimy o włączenie się grup parafialnych w przygotowanie i uświetnienie uroczystości. Zapraszamy m. in. dzieci do sypania kwiatów, Dziewczęcą Służbę Maryjną, Liturgiczną Służbę Ołtarza, członków Ochotniczej Straży Pożarnej. Prosimy o przygotowanie, przystrojenie i poniesienie feretronów.

Duchowym przygotowaniem do odpustu parafialnego jest nowenna do św. Anny oraz spowiedź św. przed odpustem parafialnym w piątek od godz. 16.30. Ze spowiedzi prosimy korzystać także w ciągu tygodnia.
W czasie Odpustu młodzież KSM będzie miała kram z cukierkami i ciastem - zachęcamy do nabywania odpustowych atrakcji.

Do chorych z posługą udamy się w piątek 24 lipca od godz. 8.00 i 14:30. Odwiedzimy chorych z pierwszego piątku oraz dodatkowo zapisanych - zapisy do czwartku w zakrystii.