Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zaprasza na koncert „OBRÓT RZECZY”, który odbędzie się 19 października 2023r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej GCK w Żabnie.

Podczas koncertu, jako piosenki do wierszy, usłyszymy najbardziej znane utwory poetyckie ks. Janusza St. Pasierba. Przebieg koncertu – dynamiczny – opowiadający o życiu księdza – poety, ale także obfitujący w jego refleksje nad życiem, dopełnią wiersze mówione oraz fragmenty esejów. Na scenie wystąpi Agata Bernadt, Andrzej Róg, Paweł Piątek i Tomasz Grzybowski.
Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Nieduże Żabno, a jak wielkie skrzyżowanie dróg – wokół twórczości ks. Janusza St. Pasierba”.