Gminne Centrum Kultury w Żabnie i Parafia p.w. Ducha Św. w Żabnie zapraszają do udziału w konkursie na tradycyjną palmę wielkanocną.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców gminy Żabno. Aby wziąć w nim udział należy wykonać palmę wielkanocną, doręczyć do Centrum Kultury kartę zgłoszenia, a w Niedzielę Palmową zgłosić się z palmą do Ogrodu Różańcowego przy kościele w Żabnie na godz. 10:30. Szczegółowe informacje i zasady konkursu zawiera regulamin.

Palmy zostaną ocenione w trzech kategoriach: palmy małe (do 1 metra wysokości), średnie (1-3 metrów) i duże (powyżej 3 metrów).

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w Niedzielę Palmową 2 kwietnia po mszy św. odprawionej o godz. 11:00 czyli około godz. 12:00 w kościele w Żabnie.

Zachęcamy do udziału:

KARTA ZGŁOSZENIA - do pobrania