Ministranci oraz Dziewczęca Służba Maryjna  z naszej parafii udali się na wycieczko – pielgrzymkę do Krakowa. Nasza wyprawa rozpoczęła się od Eucharystii w Centrum Jana Pawła II. Mogliśmy modlić się przy płycie z grobu św. Jana Pawła II, następnie pani przewodnik oprowadziła nas po Sanktuarium naszego ukochanego Ojca Świętego Jana Pawła II. Później odwiedziliśmy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i mogliśmy modlić się przy relikwiach św. Faustyny.

Kolejny bardzo wyczekiwany przez wszystkich punkt naszej wyprawy to Park Trampolin. Przez skakanie, zabawy i radość mogliśmy wspólnie wspaniale spędzić czas. Trochę zmęczeni ale szczęśliwi wieczorem wróciliśmy do Żabna.
Opiekę w nad Ministrantami i Dziewczęcą Służbą Maryjną sprawowali s. Ewa i ks. Marcin. Wszystkim, którzy nam pomogli i wsparli nasz wyjazd dziękujemy! I Oby do kolejnej ciekawej wyprawy…