Za tydzień tj. 22 stycznia w niedzielę, przed naszym Kościołem odbędzie się zbiórka charytatywna na leczenie chorej na raka 38-letniej BEATY NIEJADLIK, mamy trojga małych dzieci, której mąż pochodzi z Żabna.

Koleżanki i koledzy męża Mirosława ze Szkoły Podstawowej urządzają kiermasz ciast, które będzie można nabyć po każdej Mszy Świętej. Będzie to doskonała okazja na ufundowanie słodkiego prezentu dla babci i dziadka z okazji przypadającego w tym dniu ich święta. Ponadto od godz. 12 można będzie posłuchać kolęd w wykonaniu różnych artystów, obejrzeć pokazy karate, albo przejechać się bryczką wokół rynku. W akcję włącza się także miejscowa Caritas i Ochotnicza Straż Pożarna w Żabnie. Zbiórka i kiermasz ciast odbędzie się także w przyszłą niedzielę w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie od godz. 14.00. w czasie przeglądu Kolęd i Pastorałek. Zebrane środki będą przeznaczone na leczenie chorej Beaty. Bóg zapłać za każdy gest dobroci!