W poniedziałek w Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych zapraszamy na Mszę św. wieczorną godz. 17.30 po której odbędzie się  Różaniec św. z pochodem Świętych. Prosimy dzieci i młodzież o przebranie się w strój świętych czy anioła, a wszystkich o przyniesienie lampionów. Jak będzie dogodna pogoda to udamy się do ogrodu różańcowego.

We wtorek obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte przed południem będą jak w niedzielę, po południu na cmentarzu o godz. 14.00 - następnie procesja różańcowa.

Odpust zupełny będzie można zyskać na dwa sposoby: 1°- we Wszystkich Świętych od południa i w Dzień Zaduszny za nawiedzenie kościoła i modlitwę: Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz 2° - przez pierwsze 8 dni listopada za nawiedzenie cmentarza i dowolną tam modlitwę za zmarłych. W obu przypadkach obowiązują te same warunki zwykłe odpustu (Komunia św. w tym dniu przyjęta, modlitwa w intencjach Ojca Świętego oraz wyzbycie się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu).

W uroczystość Wszystkich Świętych będzie przeprowadzona kwesta na cmentarzu na rzecz Seminarium Duchownego w Tarnowie.

W środę Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30, 7.00, 18.00 oraz o 10.00 - na cmentarzu.

Zapraszamy na różaniec za zmarłych połączony z wypominkami, który odmawiamy codziennie, przez cały listopad; w dni powszednie o godzinie 17.30 oraz w niedzielę o 16.30.