W Niedzielę 29 maja br. w naszej parafii przeżywaliśmy wielką radość witając naszego parafianina ks. Michała Gądka, który przewodnicząc Eucharystii o godz. 11.00 odprawił Mszę Świętą Prymicyjną. Ks. Michał dzień wcześniej 28 maja przyjął święcenia kapłańskie rąk biskupa Andrzeja Jeża w tarnowskiej katedrze.

Po zakończeniu Mszy świętej Prymicyjnej ksiądz neoprezbiter poczynając od rodziców i rodziny, kapłanów, kleryków, osób konsekrowanych, służby liturgicznej ołtarza, wszystkim jej uczestnikom udzielał błogosławieństwa prymicyjnego, rozdzielając przy tym pamiątkowe obrazki.
Księdzu Prymicjantowi życzymy Bożego błogosławieństwa oraz światła Ducha Świętego w jego posługiwaniu wszystkim do których zostanie posłany.