Z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz na kolejne dni zbliżającego się Nowego Roku, pragnę złożyć wraz z kapłanami parafii Żabno wszystkim drogim parafianom serdeczne życzenia.

Życzę doświadczenia bliskości Boga, Jego łaski i miłości, dobra i pokoju, które prowadzą w codziennym życiu coraz bardziej ku drugiej osobie - ku bliźniemu.

W Nowym Roku 2019, wstawiennictwo Maryi oraz św. Józefa, którzy pierwsi otworzyli się na Boga - Człowieka, niech wspiera wszelkie poczynania wasze podejmowane na Boża chwałę, dla dobra i radości drugiego człowieka.