Prawie 50 dzieci wzięło udział w zajęciach zorganizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie podczas ferii.

 

 

 

 

Organizatorzy codziennie dbali o wesołą zabawę i dobry humor uczestników. W prowadzenie zajęć zaangażowani byli wszyscy instruktorzy obu instytucji, dzięki czemu zajęcia były różnorodne i ciekawe.

 

Od zajęć literackich i plastycznych, poprzez muzyczne, taneczne i fotograficzne, na rozgrywkach sportowych i zabawach kończąc. Uczestnicy zajęć wykonywali walentynki, projektowali własne logo, uczyli się tańczyć, poznali podstawowe gatunki muzyczne, próbowali swoich sił jako wokaliści – z wielkim zaangażowaniem biorąc udział w karaoke, wykonywali zdjęcia, a nawet sami znaleźli się wewnątrz aparatu fotograficznego (camera obscura). Dużo radości sprawiały też dzieciom zajęcia ruchowe i wspólne zabawy chociażby z chustą Klanza.

 

Ale jak to mówią „wszystko, co dobre szybko się kończy”- pora zatem wracać do szkoły. Wszystkim dzieciakom, organizatorzy ferii życzą powodzenia w nowym semestrze i zapraszają do odwiedzania domu kultury i biblioteki oraz korzystania z oferty zajęć popołudniowych.

 

 

Artykuł dzięki uprzejmości Pani Magdaleny Dziura