Zakończyły się najważniejsze prace związane z renowacją naszej świątyni. Wykonano osuszanie ścian, częściową wymianę tynków zewnętrznych na tynki renowacyjne, malowanie ścian wewnętrznych i odnowienie całej elewacji kościoła.

Wymieniona została posadzka i zamontowano ogrzewanie wodne (zainstalowano piec gazowy, wykonano przyłącz gazu do kotłowni kościoła i przewody kominowe). Ułożono płytki na schodach prowadzących na chór.

Przeprowadzono prace zewnętrzne na dziedzińcu kościoła, przy ogrodzeniu i dzwonnicy. Wykonano renowacje sanitariatów WC, budynku salki na placu kościelnym oraz wiele innych, kosztownych prac, jak czyszczenie i konserwacja czterech figur kamiennych u szczytu fasady, wymieniana betonowej opaski zewnątrz kościoła na kostkę granitowa, uzupełnienie kamiennego cokołu elewacji od strony wschodniej, przebudowa wejścia do kotłowni. Na wiosnę planowana jest wymiana zieleni na placu kościelnym oraz remont latarni.

Dziękujemy wszystkim za modlitwę i wsparcie finansowe.