To już kolejny wkład finansowy, jaki ofiarują nasi rodacy z USA na rzecz  powstałej w 2009 r. inicjatywy budowy Ogrodu Różańcowego z dróżkami do kontemplacji modlitwy różańcowej, a także korzystnej dla ducha i ciała rekreacji. Tym razem przekazano nam 2.600 $ zebranych wśród żabnieńskich Rodaków chicagowskiej Polonii.

Żabno 26.05.2011.

Klub Przyjaciół Miasta Żabno
                                                  w Chicago
                                                  Pan Konrad Drozdowski
                                                  6809 N. Olmsted #104
                                                  Chicago, Il. 60631

W imieniu Parafii p.w. Ducha Świętego w Żabnie potwierdzam przyjęcie kwoty 2.600 $ (w tym - 2.000 $ od Klubu oraz 600 $ od 5 osób indywidualnych) na budowę Ogrodu Różańcowego (centralna kapliczka) przy naszym kościele.

Wyrażam serdeczną wdzięczność za dalszą pamięć o naszej parafii i o inwestycjach podejmowanych przez nas dla ubogacenia życia parafialnego. Wasza ofiara pomoże na kontynuowanie prac przy Ogrodzie.

W chwili obecnej skupiamy się na dość poważnych pracach remontowych przy kościele, dlatego prace przy Ogrodzie nieco spowolniały. Mamy nadzieję, że po zakończeniu prac przy remoncie kościoła przyśpieszymy prace przy Ogrodzie. Postaramy się także we właściwy sposób upamiętnić Wasz wkład w to piękne dzieło.

W imieniu parafii Wszystkich Rodaków żabieńskich serdecznie pozdrawiam i zapewniam o pamięci modlitewnej.

Ks. Antoni Mikrut

PS. Prosimy śledzić w internecie postępy prac w parafii.