Trwają zapisy na kolejną edycję Diecezjalnego Studium Rodziny (DSR), które tym razem odbędzie się w Nowym Sączu.

DSR jest formą pogłębionej formacji małżonków oraz przygotowaniem do posługi na rzecz małżeństw i rodzin w parafii. Absolwenci  mogą zaangażować się wiele działań dla małżeństw i rodzin w parafii, rozpocząć posługę w Parafialnej Poradni Rodzinnej oraz posiadając misję kanoniczną, mogą włączyć się w różne formy duszpasterstwa parafialnego i diecezjalnego.

Diecezjalne Studium Rodziny

• Dla kogo? Dla każdego, szczególne dla małżeństw
  • Cel? Pogłębienie wiadomości z zakresu życia małżeńskiego, nauka naturalnych metod rozpoznawania płodności, możliwość zaangażowania w posługę dla małżeństw i rodzin, przygotowanie do posługi w Parafialnej Poradni Rodzinnej
  • Czas trwania: Dwa semestry (wrzesień 2022 – czerwiec 2023)
  • Koszt całości Studium: 500 zł
  • Miejsce: Nowy Sącz, Parafia św. Małgorzaty
  • Prowadzi: Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Diecezjalnej w Tarnowie
  • Zapisy i informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 14-631-73-60 oraz na stronie:

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień