*** Zapraszamy: Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o 15.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu do 22.00. W sobotę o godz. 17.30 różaniec – prowadzi Róża św. Andrzeja Świerada. ***

W tym roku kolejny raz wyruszymy do Matki Bożej Częstochowskiej. Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii parafialnej w Dąbrowie Tarnowskiej do końca lipca - osobiście lub telefonicznie. Więcej informacji będzie podane na FB i stronie parafialnej Dąbrowy Tarnowskiej. Koszt: 150 zł; 100 trzecia osoba z rodziny; 75 zł dziecko do 15 roku życia.

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień