*** Rozpoczynamy Adwent. Zapraszamy na roraty o godzinie 6.30 i 18.00. Na godzinę 18.00 zapraszamy wszystkie dzieci z lampionami. Jak co roku, dzieci będą losować figurkę Dzieciątka Jezus i Matki Bożej oraz inne nagrody. ***

 

Trwają zapisy (do końca sierpnia) na kolejną edycję Diecezjalnego Studium Rodziny (DSR), która tym razem odbędzie się w Tarnowie.

DSR jest formą pogłębionej formacji małżonków oraz przygotowaniem do posługi na rzecz małżeństw i rodzin w parafii. Absolwenci DSR mogą więc pomóc Księdzu proboszczowi w wielu działaniach dla małżeństw i rodzin w parafii, rozpocząć posługę w Parafialnej Poradni Rodzinnej oraz posiadając misję kanoniczną, rozwijać różne formy duszpasterstwa parafialnego. Bardzo prosimy więc o zaproponowanie wybranym osobom/małżeństwom udziału w tym Studium, przekazanie informacji o DSR podczas ogłoszeń parafialnych oraz zamieszczenie w mediach parafialnych grafiki promującej to wydarzenie. 

Diecezjalne Studium Rodziny

  • Dla kogo? Dla każdego, szczególnie dla małżeństw
  • Cel?Pogłębienie wiadomości z zakresu życia małżeńskiego, nauka naturalnych metod rozpoznawania płodności, możliwość zaangażowania w posługę dla małżeństw i rodzin, przygotowanie do posługi w Parafialnej Poradni Rodzinnej
  • Czas trwania:Dwa semestry (wrzesień 2023 – czerwiec 2024), zajęcia w jedną sobotę miesiąca
  • Koszt całości Studium:500 zł
  • Miejsce: Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie
  • Prowadzi: Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Diecezjalnej w Tarnowie
  • Zapisy i informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 791018826 oraz przez stronę drtarnow.pl.

 

Z wyrazami szacunku

Ks. Piotr Cebula

Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin

 

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień