*** W piątek o 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia i adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 22.00. Trwają wakacje – czas urlopów, pamiętajmy o naszych obowiązkach religijnych. ***

„Eucharystia daje życie” to hasło XXXIX Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej do Częstochowy. Nasze pielgrzymowanie rozpocznie się 17 VIII 2021 r. Eucharystią o godz. 7.30 sprawowaną w Katedrze Tarnowskiej, a zakończy 25 VIII na Jasnej Górze.

Z powodu zagrożenia epidemiologicznego pielgrzymka w tym roku będzie miała formę sztafety tzn. każdego dnia 3 grupy będą przemierzały wyznaczony odcinek trasy i realizowały program pielgrzymki. Pielgrzymi będą dowożeni autokarami, a po apelu wieczornym wrócą do domu. Swoje pielgrzymowanie będą kontynuować poprzez uczestnictwo w codziennej Eucharystii w swoim lub innym kościele. Pielgrzymi będą mogli również realizować program dnia korzystając z transmisji radiowych i internetowych oraz specjalnej aplikacji pielgrzymkowej w telefonie.

Zapisy do grupy nr 9,10 u księdza przewodnika Jakuba Matury z Dąbrowy Tarnowskiej.

W ostatnim dniu wszyscy spotykamy się przy Katedrze Częstochowskiej, aby alejami dojść na Jasną Górę i stanąć przed obliczem Matki.

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień