*** Zapraszamy: piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 22.00, sobota spotkanie DSM o godz. 10.00 na plebanii - Siostra zaprasza nowe dziewczęta do Służby Maryjnej, sobota o godz. 9.00 spotkanie kandydatów na ministrantów- aspirantów w salce na plebanii - zapraszamy chętnych chłopców z kl. II, III i starszych. W sobotę o godz. 17.30 różaniec – prowadzi Róża bł. Matki Teresy z Kalkuty. ***

Około 300 osób może wyjechać na wakacyjne oazy zorganizowane przez Ruch Światło-Życie Diecezji Tarnowskiej. Już zapisało się ponad sto osób. To propozycja dla dzieci i młodzieży od klasy trzeciej szkoły podstawowej wzwyż.

Oazy odbędą w Ryglicach, Czchowie, Szczawnicy – mówi ks. Paweł Płatek, diecezjalny moderator Ruchu Światło-Życie.

Nasze oazy są podzielone na stopnie, a one wiążą się z wiekiem uczestników. Program każdej oazy jest dostosowany do tematów, które są ważne dla dzieci i młodzieży. Zawsze element religijny jest najważniejszy. Ważna jest też wspólnota, młodzi spędzają czas ze sobą. Każdy należy do małej grupy, która posiada animatora – dodaje.

W planach są oazy 15-dniowe, jak i 9-dniowe i 7-dniowe dla dzieci.

Szczegóły są na stronie www.tarnow-oaza.pl

Planowane turnusy:

OAZA DZIECI BOŻYCH (dzieci kończące klasy 3-5 szkoły podstawowej) – Ryglice:
Turnus I: od 29 czerwca do 8 lipca
Turnus II: od 10 do 18 lipca

OAZA NOWEJ DROGI stopnia I (osoby, które kończą klasę 6 szkoły podstawowej) – Czchów (Dom Rekolekcyjny EFEZ):
Turnus I: od 2 do 18 lipca

OAZA NOWEJ DROGI stopnia II (osoby, które kończą klasę 7 szkoły podstawowej) – Szczawnica:
Turnus I: od 2 do 18 lipca

OAZA NOWEGO ŻYCIA stopnia I (osoby, które kończą szkołę podstawową lub są już w szkole średniej) – Czchów (Dom Rekolekcyjny EFEZ):
Turnus II: od 20 lipca do 5 sierpnia

OAZA NOWEGO ŻYCIA stopnia II (osoby, które przeżyły już I stopień ONŻ) – Szczawnica:
Turnus II: od 20 lipca do 5 sierpnia

OAZA EWANGELIZACJI (osoby po kl. 5, 6, 7 szkoły podstawowej) – Czchów (Dom Rekolekcyjny EFEZ):
Turnus III: od 6 do 12 sierpnia
Turnus IV: od 14 do 20 sierpnia

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień