*** Zapraszamy: piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 22.00, sobota spotkanie DSM o godz. 10.00 na plebanii - Siostra zaprasza nowe dziewczęta do Służby Maryjnej, sobota o godz. 9.00 spotkanie kandydatów na ministrantów- aspirantów w salce na plebanii - zapraszamy chętnych chłopców z kl. II, III i starszych. W sobotę o godz. 17.30 różaniec – prowadzi Róża bł. Matki Teresy z Kalkuty. ***

Świadectwo rapera Arkadio, połączone chóry i wspólne uwielbienie Jezusa Eucharystycznego – tak zapowiada się Koncert Uwielbienia, który odbędzie się 3 czerwca od godz. 18, w uroczystość Bożego Ciała, na Jamnej.

Myślą przewodnią tegorocznego uwielbienia jest miłość, potrzebna nam szczególnie w tym trudnym czasie podziałów i konfliktów, kiedy ludzie z obawy o własne zdrowie i życie zamknęli się na siebie nawzajem – mówi Monika Kulak z Urzędu Miasta w Zakliczynie.

– Tegoroczny koncert zatytułowaliśmy “Abyśmy się miłowali”. Jest on zaczerpnięty z Ewangelii św. Jana, ponieważ uważamy, że w tym czasie, który przeżyliśmy, potrzebujemy nawzajem dla siebie dużo miłości i cierpliwości. I to jest odpowiedź na wezwanie Pana Jezusa do wzajemnej miłości. Do miłości do pana Boga, ale też do wzajemnej miłości. i stąd tytuł: “Abyśmy się wzajemnie miłowali”.

Wydarzenie organizowane jest przez Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn, Zakliczyńskie Centrum Kultury, parafię pw. Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie oraz Dom Matki Bożej Niezawodnej Nadziei w Jamnej.

Organizatorzy zapraszają całe rodziny do wspólnej modlitwy, którą poprowadzi o. Ariel Krzywda OFM – proboszcz parafii pw. Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie i gwardian klasztoru wraz z współbraćmi. Animację muzyczną zapewni chór i orkiestra ‘Zanurzeni w miłosierdziu”.

Z powodu remontu zakliczyńskiego Rynku, gdzie wieczory uwielbienia organizowane są od 2015 roku, tym razem wyjątkowo uwielbienie gościć będzie u dominikanów na Jamnej.

Całość będzie transmitowana na falach diecezjalnego Radia RDN Małopolska.

Uwielbienie zostanie również zarejestrowane w wersji wideo, a następnie udostępnione na kanale YouTube Zakliczyńskiego Centrum Kultury.

 

 

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień