*** Zapraszamy: piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 22.00, sobota spotkanie DSM o godz. 10.00 na plebanii - Siostra zaprasza nowe dziewczęta do Służby Maryjnej, sobota o godz. 9.00 spotkanie kandydatów na ministrantów- aspirantów w salce na plebanii - zapraszamy chętnych chłopców z kl. II, III i starszych. W sobotę o godz. 17.30 różaniec – prowadzi Róża bł. Matki Teresy z Kalkuty. ***

 

“Wstał, wziął i poszedł” to hasło rekolekcji powołaniowych dla mężczyzn od szesnastego roku życia. – Ich celem jest pomoc młodemu człowiekowi w rozeznaniu drogi życia i podjęciu właściwej decyzji – mówi ks. Tomasz Rąpała, ojciec duchowny w tarnowskim seminarium. – Rekolekcje są uwieńczeniem projektu Melchizedek, ale mogą w nich uczestniczyć wszyscy chętni chłopcy od szesnastego roku życia, którzy pragną rozeznać swoją drogę życia. Postacią przewodnią będzie św. Józef, oblubieniec NMP, który usłyszał głos Bożego wezwania i za nim poszedł – dodaje. Rekolekcje odbędą się w Błoniu k. Tarnowa od 4 do 6 czerwca. Zapisy przez stronę https://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/Page/EventPage/76

 

 

 

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień