*** W piątek od godz. 15.00 do 22.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, w sobotę o godz. 17.30 różaniec prowadzi róża św. Antoniego. Trwają wakacje – czas urlopów. Pamiętajmy o naszych obowiązkach religijnych. ***

"Przyjdź i zajmij miejsce swe..." - pod takim hasłem młodzi chcą się spotkać na tegorocznym Miasteczku Modlitewnym w Zabawie.
Miasteczko Modlitewne 2020 odbędzie się w dniach 1-2 sierpnia.
- W tym roku będzie to prawdziwe miasto namiotów. Wszyscy będziemy nocować na polu namiotowym - piszą organizatorzy.

Zapisy trwają do 15 lipca.
Miasteczko to inicjatywa KSM-u, która po raz pierwszy odbyła się w 2010 r. Jej zalążkiem była dziewięciodniowa nowenna do bł. Karoliny. To inicjatywa zainspirowana życiem i świadectwem życia bł. Karoliny. To czas i miejsce, w którym może zmienić się Twój pogląd na modlitwę. Przede wszystkim to spotkanie z Bogiem i drugim człowiekiem we wspaniałej wspólnocie.

Link do formularza zapisów:

Wizytówka parafii

Patronka parafii