Image Towarzystwo Przyjaciół Żabna zaprasza na spotkanie z proboszczem Parafii Rzymskokatolickiej Mir na Białorusi. Spotkanie odbędzie się dnia 29 stycznia o godzinie 17.00 w Sali Klubowej Centrum Kultury w Żabnie.

Grupa, która ukonstytuowała się formalnie na początku 2008 roku zrzesza osoby, którym dobro Żabna nie jest obojętne. Organizowane spotkania są  okazją do porozmawiania z przedstawicielami władz samorządowych gminy na temat rozwoju miasta, wymienienia własnych opinii na istotne sprawy związane z ich małą ojczyzną jaką jest Żabno.

Natomiast 30 stycznia (w niedzielę) misjonarz wygłosi w naszym kościele parafialnym kazania, a po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszek, celem wsparcia dzieł, które tam prowadzi.