Image Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Tarnowskiej wraz z Parafią NMP Królowej Polski w Tarnowie - Mościcach zapraszają na comiesięczne spotkania będące Sesją Wprowadzającą do The CREIGHTON MODEL FertilityCareTM System i NaProTECHNOLOGY®.

Propozycja skierowana jest głównie do par małżeńskich mających problemy z płodnością, które pragną leczyć się przy pomocy NaProTECHNOLOGY®.

Pokaz slajdów i prezentowane materiały mają na celu zapoznanie zainteresowanych małżeństw z ogólnymi informacjami na temat obserwacji oraz zapisu biologicznych markerów płodności, przy użyciu Modelu Creightona (podstawy NaProTECHNOLOGY®).

Spotkania będą się odbywały raz w miesiącu w sali Poradni Rodzinnej przy Parafii NMP Królowej Polski w Tarnowie-Mościcach (czas trwania ok. 2 godz.).
Będzie je prowadzić: Agnieszka Juszczyk – instruktor FCPI (Fertility Care Practitioner Intern), doradca życia rodzinnego.

Terminy spotkań (od stycznia do czerwca 2010r): 20 stycznia, 24 lutego, 17 marca, 21 kwietnia, 19 maja i 16 czerwca o godz. 18:45. Liczba miejsc jest ograniczona. Przyjmowane będą tylko osoby zgłoszone!

Zapisy: mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w Wydziale Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Diecezji Tarnowskiej tel. (14)63-17-360.