Biskup Tarnowski razem z przedstawicielami duchowieństwa modlił się na Różańcu w sobotę o godz. 20.30 w tarnowskiej Katedrze, bez udziału wiernych świeckich. Jednocześnie Biskup zachęca wszystkich wiernych świeckich, aby w łączności z duchownymi modlili się w tych intencjach.

Zapraszamy każdego dnia o godzinie 20.30 do odmawiania różańca w duchowej łączności z kapłanami i siostrami zakonnymi z naszej parafii, modlącymi się przed Najświętszym Sakramentem w intencji wygaśnięcia epidemii.
Modlitwą obejmijmy również osoby chore oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służby medyczne i sanitarne, prośmy o pokój serc i łaskę nawrócenia.

Codziennie o godzinie 20:30 na antenie radia RDN będzie transmisja modlitwy różańcowej o powstrzymanie epidemii koronawirusa.
Szczegółowy plan transmisji:
poniedziałek: Bazylika Katedralna w Tarnowie