W czwartek 23 czerwca świętowaliśmy zakończenie obchodów Oktawy Uroczystości Bożego Ciała. O godz. 18:00 w w naszej parafii odbyła się ostatnia Msza Święta z procesją Eucharystyczną w oktawie Bożego Ciała – uczestniczyli w niej bardzo licznie wierni z dziećmi z całej wspólnoty parafialnej.

Na zakończenie oktawy, po nabożeństwie, miało miejsce błogosławieństwo małych dzieci. Po odmówieniu specjalnej modlitwy, na głowę każdego dziecka kapłani nałożyli swe ręce, kreśląc znak krzyża i wypraszając dla nich łaski. Każde z dzieci, za swoje zaangażowanie w procesje, dostało garść słodyczy.
Bóg zapłać wszystkim, którzy swoją obecnością podczas Bożego Ciała i przez okres oktawy mieli odwagę przyznać się do Chrystusa i wzięli czynny udział w procesjach eucharystycznych.