Parafia p.w. Ducha św. wraz z Gminnym Centrum Kultury w Żabnie zapraszają na "Dzień Dobra". Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia w sali widowiskowej GCK. Rozpoczęcie o godz. 18:00. W programie m.in. koncerty. Wystąpią: zespół muzyczny działający przy firmie Bruk-Bet w Niecieczy pod dyr. Jana Sanka oraz zespół szkolno - parafialny "Ewenement" z Niedomic. Zaplanowana została także zbiórka do puszek i aukcja. Cały dochód z wydarzenia przekazany zostanie na potrzeby Caritas związane z pomocą dla mieszkańców Ukrainy.

Tych z Państwa, którzy chcieliby wspomóc organizację aukcji, zachęcamy do przekazywania przedmiotów. Szczegółowe informacje można uzyskać w Kancelarii Parafialnej w Żabnie lub w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.